Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські мебелі, під індивідуальне замовлення!Замовити
Авторська майстерня * MooN WooD *

Дитячі майданчики

   Останнім часом все більшої популярності серед товарів становлять вироби з дерева. Майстерень зараз досить-таки багато, але якісних мастерскіх- одиниці. Наша майстерня відкриває перед вами широкий спектр послуг з розробки та виготовлення різних видів меблів як за заздалегідь визначеними ескізами, так і з авторських замовленнями. В даному напрямку, а саме напрямку виготовлення меблів, наша фірма працює вже більше дев'яти років і від наших постійних клієнтів, і не тільки від постійних, не надходило не жодної скарги з приводу наших товарів незалежно від цінової категорії, що дозволяє зробити висновок про досить високому як нашої продукції. Дерево для вашої меблі заготовлюється і перевозиться з Карпат, регіону, який славиться своєю високою якістю дерев'яних заготовок. Кожен брусок ретельно проглядається і вивчається нашими майстрами на наявність і відсутність цвілі і до роботи допускаються тільки кращі бруски з кращих.
   Серед пропонованих виробів ви зможете вибрати потрібний для себе товар будь то меблі для дому, або ж для підприємства або торгово-розважального комплексу.
   Що стосується цінової політики нашої фірми можна сказати лише те, що ціна товару є нашою конкурентною перевагою на ринку послуг з виготовлення меблів. Ви напевно знайдете у нас товар, потрібної для вас цінової категорії.
   Алгоритм нашої з вами співпраці досить простий: перше - ви заходите на наш сайт в пошуках нової цікавить вас меблів, друге- ви або знаходите потрібний вам повністю ескіз і замовляєте його, або ж знаходите на зразок потрібного вам ескізу і самі в режимі реального часу вносите на сайті зміни в зразок і по даному зміненим зразком ми вже починаємо працювати, третє-ви вносите передоплату за товар у розмірі 20%, а потім ми відразу ж приступаємо до роботи, п'яте - ви отримуєте товар обраним вами способом отримання товару і аконец шестое- отримуєте задоволення від використання замовленої у нас меблів.
    Все просто. Чекаємо вас в нашому магазині.
+380
68
468-27-90
+380
97
647-46-85
УкраїнаКиїв
Авторська майстерня *MooN WooD*
Дмитро
Мапа