Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські мебелі, під індивідуальне замовлення!Замовити
Авторська майстерня * MooN WooD *

Альтанки та бесідки

  На наше глибоке переконання кожен дачну ділянку або ж приватний будинок, в якому є дворик, потребує місці, де можна посидіти на свіжому повітрі і дозволити собі розслабитися і відволіктися від усіх своїх турбот. Наша фірма пропонує посприяти цій ідеї своїм широким вибором дерев'яних альтанок і альтанок ручної роботи, найвищої якості, зробленими кращими майстрами, знавцями своєї справи з дерева вищої проби, що доставляється з Карпат. Матеріал для роботи перевіряється кожним нашим майстром-заготівельників на наявність вад, цвілі і інших недоліків. Тільки після ретельної перевірки брусок відправляється на заготовку.
   Наша фірма надає величезний спектр альтанок, в макети яких ви можете онлайн внести будь-які зміни, які тільки захочете. І потрібна вам альтанка буде в найкоротші терміни виконано нашим майстром, безпечно упакована, відправлена ​​кур'єрською службою на вказану вами адресу і в цілості й схоронності доставлена ​​в потрібний вам термін.
   Наша фірма працює на ринку виробів з дерева вже не перший рік і за весь цей час до нас надходять тільки захоплені позитивні відгуки про нашу продукцію.
   Цінова категорія пропонованих нами альтанок та інших видів виробів в кращу сторону перевершує середню ціну по ринку і є доступною майже для кожного охочого придбати наш товар.
   Ми працюємо на умовах передоплати товару в розмірі 20 відсотків від зробленого вами замовлення. Відразу ж після отримання суми передоплати починається робота по замовленому вами ескізу.
   Отримати зроблений замовлення ви зможете зручним обраним вами способом-на пошті або кур'єром додому.
Конкурентними перевагами нашої фірми є: перше можливість клієнта самим вибрати і змінити цікавить його товар, друге- матеріал найвищої якості і третє - найвищий клас ручної роботи.
Чекаємо ваших замовлень!

+380
68
468-27-90
+380
97
647-46-85
УкраїнаКиїв
Авторська майстерня *MooN WooD*
Дмитро
Мапа