Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські мебелі, під індивідуальне замовлення!Замовити
Авторська майстерня * MooN WooD *

Садово-паркові скульптури

   Чи готові сперечатися, що у кожної людини, що має приватний будинок з ділянкою, є таємна мрія, а може і не таємна, мати круті оформлення на своїй ділянці землі. Допомога в цьому оформленні та надає Вам наша фірма. На нашому сайті ви зможете підібрати для себе і своєї ділянки величезний спектр садово-паркових скульптур виготовлених з дерева найвищої якості, яке щодня завозиться на наші склади з Карпат, перевіряється кожним співробітником нашої майстерному на наявність цвілі, загусенніц і найкращі з заготовок відправляються до скульпторам для створення справжнього витвору мистецтва, здатного красивим чином прикрасити Вам садово-паркову ділянку.
   Наша фірма на ринку меблевих виробів з дерева вже далеко не перший рік і славиться різними різновидами асортименту дерев'яних виробів для приватних будинків, офісів, підприємств, садів. Жодного судового спору і жодної претензії щодо якості нам не надходило і, ми впевнені, що не надійде.
   Більш того, наша фірма пропонує вам самим взяти участь у виготовленні і зміні сподобалася вам моделі. Для цього потрібно всього лише зайти на наш сайт, вибрати модель, змінити її так, як вам подобається, оплатити її і вуаля - модель буде готова в найкоротші терміни, доставлена ​​в цілості й схоронності і ви зможете отримати максимальне естетичне і візуальне задоволення від наших дерев'яних скульптур.
   Що стосується умов оплати, то тут все близько до загальноприйнятого стандарту - ви вносите невеликий відсоток від вартості роботи (20%), і ми тут же починаємо працювати над вашим замовленням.
Основними конкурентними перевагами нашої компанії є безцінний багаторічний досвід наших майстрів, які виготовляють всі вироби своїми власними руками і самий екологічно чистий матеріал.
Будемо раді кожному ваше замовлення.
+380
68
468-27-90
+380
97
647-46-85
УкраїнаКиїв
Авторська майстерня *MooN WooD*
Дмитро
Мапа